Beste Binnenlander,

Black Friday, Sint, Kerst – dit is de periode om Binnenland aan meer inkomsten te helpen
Zoals jullie misschien weten is Binnenland aangesloten bij SponsorKliks. Via deze weg wordt onze vereniging door de leden gratis gesponsord. Toch hebben wij het idee dat er veel meer inkomsten mogelijk zijn dan tot nu toe. Want als ieder lid, supporter, familielid of vriend van onze vereniging, voordat zij een webwinkel bezoeken, naar onze website gaat wordt het bedrag hoger. 

Op onze website staat een banner van Sponsorkliks, https://www.cbvbinnenland.nl/

Door op deze banner te klikken verschijnt een overzicht van tientallen webwinkels, waaronder Bol.com, Coolblue en Booking.com. Elke aankoop bij een van deze bedrijven levert onze vereniging een commissie op terwijl je zelf dezelfde prijs betaalt, het kost je dus niets extra. 

Doe hetzelfde als je uit eten gaat of een pizza wilt laten bezorgen. Via onze webpagina op SponsorKliks kan je terecht bij 4.500 restaurants waarbij elke bestelling of reservering de verenigingskas geld oplevert. 
Zo is sponsoren niet alleen heel gemakkelijk maar nog lekker ook! 

Alvast bedankt namens jouw ons allemaal !

Klik hier voor directe toegang https://www.sponsorkliks.com/products/shops.php?club=6415&cn=nl&ln=nl